Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 245 of /var/www/vhost/e-hiszpanski.net/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 245 of /var/www/vhost/e-hiszpanski.net/modules/block/block.module).

Agencji ubezpieczeniowy- jakw jaki sposób nim zostać?

Ubezpieczenia to ochrona przed następstwami przykrych wydarzeń. Dzięki polisie ubezpieczeniowej ograniczamy następstwa następujących w życiu codziennym nieszczęśliwych przypadków. Ubezpieczenie nie zapewni nam zdrowia, ale zminimalizuje zagrożenie pojawienia się problemów finansowych.

Jeśli zaś chodzi omamy na myśli pośrednictwo ubezpieczeniowe, to agent ubezpieczeniowy odpowiada zajest odpowiedzialny za zawieranieminicjowaniem lub wykonywaniaegzekwowaniem umowy ubezpieczeniowej. Do obowiązkówzakresu działań agenta należy głownie: pozyskiwaniewyszukiwanie klientów, wykonywanie czynności przygotowawczych zmierzającychprowadzących do zawieraniapodpisywania umów ubezpieczenia oraz udziałuczestnictwo w administrowaniukontrolowaniu i wykonywaniuegzekwowaniu umów ubezpieczenia, takżerównież w zakresiesprawie odszkodowania, jak również organizacjiplanowania i monitoringunadzoru czynności agencyjnych.

W całym kraju, także na terenie województwa mazowieckiego tworzy się propozycje pracy w takim charakterze, więc widać, że zapotrzebowanie na nie stale zwiększa się. Jeśli więc spełniamy oczekiwane kryteria, myślimy o zmianie pracy albo nie jesteśmy nigdzie zatrudnieni i szukamy pracy, można wziąć pod uwagę tę możliwość. Zaleca się jednak, aby zamiast czerpania informacji z wyszukiwarek, zapytać o poradę doświadczonych agentów.

marina - firmy
Author: Marcin Polak
Source: http://www.flickr.com
A zatem „jak zostać agentem ubezpieczeniowym mazowieckie (czytaj pełen artykuł)”, „sprzedaż ubezpieczeń jak zacząć”? Przeglądając w sieci ogłoszenia pracy, całkiem często można natknąć się na propozycje stanowisk właśnie na tym stanowisku. Często spotykane wymagania to minimum średnie wykształcenie, czysta karta w Krajowym Rejestrze Karnym, posiadanie własnej firmy. Gdy reflektant zrealizuje warunki, po dobrym wyniku pierwszego etapu rekrutacji, zostaje należycie przeszkolony. Kurs jest zwykle dwuetapowy i kończy się sprawdzianem.

http://www.zostan-agentem.pl/jak-zostac-agentem-ubezpieczeniowym
Author: flickr.com
Source: flickr.com
Po tym etapie reflektant zapisywany jest w rejestrze agentów ubezpieczeniowych. Ważne jest, żeby młody agent ubezpieczeniowy po ukończeniu kursu, powinien wciąż pogłębiać swoją wiedzę dotyczącą firmy ubezpieczeniowej, dla której zaczął pracować. Orientacja w temacie proponowanych petentom produktów jest naturalnie wymagana. Wszelkie pogłębianie obeznania w tematach psychologii i technik perswazji też naturalnie będzie jak najbardziej wymagane. Duży zapał u rozpoczynającego pracę agenta z biegiem czasu słabnie. Można jednak tego uniknąć, najważniejsze jest, aby być elokwentnym, systematycznie ugruntowywać się w przekonaniu, że firma dla której pracujemy jest najlepsza na świecie i oferuje rozwiązania odpowiadające klientom.

Agent ubezpieczeniowy może reprezentowaćodpowiadać za jedną, konkretnąspecyficzną firmę ubezpieczeniową, bądź może zostaćstać się multiagentem i sprzedawaćrozprowadzać polisy wielu towarzystw ubezpieczeniowych w jednym miejscu. Aby stać sięzostać multiagentem należywymagane jest, aby spełnić takie same warunki, jak w odniesnieniu dow przypadku agenta ubezpieczeniowego oraz wykupićzakupić polisę OC. Multiagent jest zobowiązanyzobligowany do zakupunabycia ubezpieczenia OC, ponieważ to on bezpośredniowyłącznie odpowiadaponosi odpowiedzialność za szkody powstałewynikające z tytułu podejmowaniawykonywania czynności agencyjnych, a nie zakład ubezpieczeń.