Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 245 of /var/www/vhost/e-hiszpanski.net/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 245 of /var/www/vhost/e-hiszpanski.net/modules/block/block.module).

Co ma wpływ na wybór danego modelu samochodu?

Są kierowcy, którzy zmieniają auta częściej niż rękawiczki i nie utożsamiają się z określoną firmą motoryzacyjną. Decydując się na kupno nowego auta analizują różne możliwości, a przy wyborze nie kierują się sympatią czy porywem serca. Inni natomiast od lat są wierni jednej marce, a znany metalowy znaczek w określonym kształcie na masce jest dla nich rękojmią bezpieczeństwa jazdy i zakupu, którego nie będą później żałować.

Co wpływa na wizerunek marki i decyzję o zakupie konkretnego modelu?

samochód - perspektywa
Author: PSIORTAL .pl
Source: http://www.flickr.com
Wizerunek niezawodnej marki oraz wierność tysięcy klientów, o których mowa powyżej, nie jest dziełem przypadku. Naturalnie najistotniejszym czynnikiem mającym wpływ na nasz wybór jakiegokolwiek produktu jest jego jakość. W przypadku czterech kółek zasada ta jest nawet podwójnie ważna. Po pierwsze kupując samochód musimy pamiętać, iż od niego zależy bezpieczeństwo nasze i naszych pasażerów. Nie powinniśmy więc wybierać przypadkowych modeli lub pojazdów z niepewnego źródła. Po drugie ceny nowych i używanych modeli są tak wysokie, iż nierzadko ich zakup wiąże się z wydaniem całych oszczędności. Dlatego też przed dokonaniem tak ważnej inwestycji należy przeprowadzić obowiązkową kwerendę i przeanalizować wszystkie plusy i minusy, by mieć pewność, że ulokowaliśmy nasze fundusze w produkcie najwyższej jakości. Niebagatelny wpływ na budowanie pozytywnego wizerunku firmy motoryzacyjnej ma także podejście do konsumenta i paleta usług dodatkowych, takich jak serwis gwarancyjny. Rewelacyjnym przykładem marki, która w trosce o klienta przoduje na niemal wszystkich polach jest południowokoreański koncern Hyundai. serwis hyundai zapewnia kierowcom wszystko, czego mogą potrzebować w chwili awarii swojego samochodu: wykwalifikowanych mechaników, profesjonalną bazę techniczno-diagnostyczną, która pozwala na szybkie zidentyfikowanie usterki, oryginalne części oraz samochody zastępcze. Ponadto Hyundai nie tylko klientom indywidualnym, ale także właścicielom wielkich firm i korporacji, których pracownicy potrzebują aut służbowych. Dzięki takiemu podejściu hyundai flota to bardzo częsty widok na polskich drogach, a dostawy dla biznesu stale się zwiększają.

Dzięki świetnej jakości samochodów oraz przemyślanej polityce biznesowej południowokoreański koncern Hyundai osiągnął to, czego może sobie życzyć każda firma motoryzacyjna. Zdobył zaufanie tysięcy odbiorców, którzy chętnie sięgają po kolejne modele tej marki. Wybudował sieć rewelacyjnych serwisów naprawczych, które świadczą usługi na najwyższym poziomie i znalazł się wśród marek, które najczęściej dostarczają samochody do flot firmowych. To na pewno są czynniki, które mogą skłonić do zakupu i30, i40 lub innego modelu tej firmy.